Exasperarea provocată de traficul bucureștean a atins cote maxime: o femeie a coborât din tramvai și a făcut ordine printre șoferii care blocau linia
Un incident viral din București scoate la iveală problemele grave din traficul Capitalei, după ce o femeie exasperată a coborât din tramvai pentru a convinge șoferii să elibereze liniile blocate. Situația evidențiază lipsa sancțiunilor, indisciplina din trafic și nevoia urgentă de delimitare fizică a liniilor de tramvai.











